Kripto Arbitraj da Bugün – BTC, ETH, XLM, XRP, LTC, XMR

Kripto-para piyasaları düzelme belirtileri gösterdikçe ya da paraya bağlı olarak daha da düştükçe, yeni arbitraj fırsatları da buna göre ortaya çıkacaktır. Bu sektörde iyi para kazanmanın birçok yolu vardır, ancak bazen tam olarak ne elde edeceğine bağlı olabilir. Aşağıdaki altı seçenek, zamanında yürütüldükleri varsayılarak, iyi kârlar sağlayabilir.

Stellar Lumens (HitBTC / Gate / EXMO)

EXMO’nun ilgisini çeken ilginç bir arbitraj fırsatından bu yana birkaç gün geçti. Bugün hem “şanslı” günlerden biri, hem de HitBTC ve Gate’deki XLM başına fiyat EXMO’ya kıyasla önemli ölçüde düşük. Doğru bir şekilde yapıldığında işlem başına% 5’e varan bir hızla kâr edebilirler. EXMO, hacimli bir  platform değil, bu nedenle zamanlama ve sabır önemli olacaktır.

Ethereum (OKEx / Poloniex / EXMO)

Bugün Ethereum arbitraj ticareti için çok benzer bir fırsat var. EXMO, pazardaki neredeyse tüm diğer borsalara kıyasla fiyatları çok daha yüksek olduğundan, satış yeridir. HitBTC, OKEx, Poloniex, Gate, Kraken, Binance, Bitfinex veya KuCoin üzerinden satın alındığında, 2 $ ‘dan% 4.7’ e kadar değişen kârlar sağlayacaktır. EXMO’nun içine atılacak iyi bir para atarsak, faydalanmak için çok güzel bir fırsat.

Litecoin (Bitstamp / Bitfinex / HitBTC)

Litecoin ile ilgili olarak, hızlı karlar için birkaç farklı fırsat var. Biri Kraken’de LTC’yi satın alabilir ve% 1.4’lük bir kar için HitBTC’de satabilir. Başka bir seçenek Bitstamp üzerinden satın almak ve% 0.9 ile% 1.2 arasında değişen karlar için Cex, Bitfinex veya HitBTC’ye para transferi yapmaktır. Bu seçeneklerin tümü, sonunda iyi bir şey yapmak için yeterli likiditeye sahip platformları içerecek gibi görünüyor.

XRP (OKEx / Poloniex / EXMO)

XRP’yi içeren arbitraj fırsatları, Ethereum’la neredeyse aynıdır. Çoğu durumda, potansiyel karlar biraz farklı olsa da, satın almak ve satmak için tam olarak aynı borsaları içerir. XRP için en düşük kâr sadece% 0.8 iken, en iyi arbitraj fırsatı karda% 5,6’lık bir artışa yol açacaktır. Bu fiyatlar farklı borsalar arasında değişmeye devam ettikçe, herhangi bir zamanda girilsede neredeyse garantili bir kar var.

Bitcoin (Poloniex / KuCoin / EXMO)

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bugün içine bakmak için bol miktarda Bitcoin ile ilgili ticaret var. Bu, genellikle dünyanın önde gelen kripto parası değerini kaybettiğinde ve ardından bu kayıplardan bazılarını geri almaya başladığında geçerlidir. Kraken, KuCoin, HitBTC, OKEx, Poloniex, Gate, Bitfinex ve Binance üzerinde BTC satın alma ve EXMO’da satma, ortalama olarak yaklaşık% 4 kâr elde edebilir. Mevcut piyasa koşulları göz önüne alındığında, kötü bir seçenek değil.

Monero (Kraken / HitBTC)

Kraken ve HitBTC arasındaki monero fiyatları her zaman farklıdır, bu da hızlı bir şekilde art arda birkaç kolay kar elde edilmesini sağlar. Şu an itibariyle, her iki platform arasında da% 1,5’lük bir fiyat farkı var. HitBTC daha yüksek fiyatı koruyor.