Koltuğunu XRP’ye Kaptıran Ethereum Çakılıyor

Tüm kripto paralar için çok acımasız bir yıl olmasına rağmen, sıkıntı bitmiş gözükmüyor. Şu anda, Ethereum fiyatı 150 Dolar civarlarına düştü ve önümüzdeki saatlerde potansiyel olarak çok daha da düşmeyeceğinin garantisi yok. Son fiyat düşüşü, tüm kripto paralar şu anda çok fazla baskı altında olsa bile, projenin geleceği için kötü bir dönemeç gibi duruyor.

Ethereum Fiyatı Kasveti Büyütüyor

Şu anda gerçekleşen pazar saldırısına hiçbir kripto para birimi veya dijital varlık karşı çıkamıyor. Tüm büyük pazarlar, düşüş baskısı altında eziliyor. Bitcoin, bir kez daha, tüm para birimlerini sürüklüyor. Ethereum için, görünen senaryo çok kasvetli, çünkü 150 doların üzerinde uzun süre kalamayabilir.

Geçtiğimiz birkaç saat içinde, Ethereum fiyatı USD değeri olarak % 10,6 ve BTC değerinde% 6,2 düştü. Bitcoin üzerindeki açığın büyümeye devam etmesi bekleniyor ki bu da USD değerini buna göre aşağı çekiyor. Bu eğilim birkaç saat daha devam ederse, ETH’nin çok uzun süre 150 doların üzerinde kalacağını düşünmek için bir neden kalmaz. Bu eşiğin altına düşmek, son derece endişe verici olacaktır.

Kara bulutlar kripto para birimi endüstrisini bir kez daha ele geçirirken, Ethereum’un hırpalanmaya devam edeceğini varsaymak doğru gözüküyor. Bu, bir süredir para biriminin kaderi oldu ve eğilim zaman ilerledikçe daha da kötüleşmektedir. Sadece 6,7 ABD Doları kadarı, ETH’yi 150 Doların üstünde tutuyor.

Sosyal medyaya bakıldığında ise, Ethereum’un bu ilerleyişine yönelik gerçek bir endişe var gibi görünüyor. Bazı sosyal medya kripto para figürleri bu durumu be bu durum hakkındaki beklentilerini gönderiler ile paylaştılar:

Not: Bu yazılanların hiç biri yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım için kendi araştırmanızı derinlemesine yapmanız gerekmektedir.