eToro Cüzdanı Avrupa Birliği Ülkelerinde

eToro, gelişmiş çoklu imza güvenliği ile kullanımı kolay müşteri ara yüzünü birleştiren bir kripto para cüzdanı olan eToro Cüzdan’ını Avrupa Birliği ülkelerinde resmi olarak başlattı.


Duyuruya göre, eToro cüzdanı başlangıçta Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) ve Ethereum (ETH) desteği ile başlayacak. Şirket, yakın gelecekte yeni koinler ve tokenler için destek sunmayı planladığını not ediyor.

eToro’nun CEO’su Yoni Assia şunları belirtti:

“Kripto ve onu destekleyen blockchain teknolojisinin küresel finans üzerinde büyük bir etkisi olacağını düşünüyoruz. Blockchainin finans devrimi yapma potansiyeli var ve biz de servetin en büyük transferini blok zincir üzerinde göreceğimize inanıyoruz, ”

“Gelecekte tüm varlıkların tokenleşeceğine ve kriptonun bu yolculuğun ilk adımı olduğuna inanıyoruz. EToro, geleneksel pazarları yatırımcılara açtığı gibi, aynı şekilde tokenize dünyada da aynısını yapmak istiyoruz. EToro cüzdanı bunun bir kilit noktasıdır.. ”

eToro ayrıca cüzdanlarına, kripto dönüşümleri, nakit para yatırma, mağaza içi ödemeler ve daha fazlasını eklemenin de planlandıklarını belirtiyor.

EToro, sosyal yatırım platformunu genişletmeye devam ederken, son zamanlarda Binance’nin tokeni olan Binance Coin (BNB) desteği de ekliyor. Platform şu anda 14 kripto parayı destekliyor ve eToro yıl içinde ABD’ye genişlemeyi planlıyor.