Dikkate Alınması Gereken 5 AltKoin

Kripto paralar için uzun geçen bir kışın ardından en sonunda yaz gelmiş gözüküyor. Bu beş kripto parayı dikkatli bir şekilde izlemek isteyebileceğiniz anlamına geliyor.

NAGA COIN (NGC)

Listenin ilk ismi NGC

NAGA COIN, NAGA TRADER, NAGA WALLET ve NAGA VIRTUAL benzeri, kendisi de dahil olmak üzere geniş kapsamlı NAGA ekosistemine güç veren bir koindir. Bu koin, finansal piyasalara, sanal ürünlere ve diğer kripto paralara yatırım yapmak ve ticaretini yapmaya olanak sağlayan merkezsizleştirilmiş yardımcı koindir.

NGC’nin gücü kendi faydalanabilirliğinde yatıyor. NAGA’nın ekosisteminde meydana gelen her şey, NGC’nin etrafında döner. Koin, ücret ödemek, teminat olarak kullanılmak ve tüm ana koinlerin ticareti amaçlı kullanılır. Geçtiğimiz günlerde, NAGA, kullanıcıların doğrudan ödeme yöntemi olarak NGC kullanarak sadece birkaç basit tıklama ile en yeni ve en heyecan verici para tekliflerine katılmalarını sağlayan bir NAGA WALLET özelliği olan ICO-Hub’ı tanıttı. Bu, NGC’yi platformunun sürdürülebilir ekonomisinin ana sürücüsü haline getiriyor; çünkü, daha fazla kullanıcı, oyun yayıncısı ve büyük finans kurumları, NAGA Ekosisteminin sunabileceği birçok avantajı keşfederken, talep giderek artıyor.

Tüccarlar için, NAGA COIN, birçok altkoindeki gibi tüm zamanların en yüksek seviyelerinden önemli ölçüde düşüş yaşadı. Bununla birlikte, gerçekçi yardımcı unsurları ve ekosistemi sayesinde bir dahaki altkoin döngüsünde dikkate alınması gereken bir koin olarak gözüküyor.

Litecoin (LTC)

Büyük ölçüde tüm zamanların en yüksek seviyelerinden düşmek konusunda, Litecoin genellikle Bitcoin’in küçük kardeşi olarak adlandırılıyor.

Örneğin, TMT Blockchain Fund’dan Gabriel Francisco, Litecoin’in, alışveriş yapan kişiler için gerçek anlamda benimsenecek ilk kripto paralardan biri olacağına inanırken, aynı zamanda risk-ödül oranının çok yüksek olduğunu da iddia ediyor.

Muhteşemliğin eşiğinde, Litecoin nefes kesen bir aya füze fırlatmaya hazırlanıyor. Zaman zaman “kaya” olarak adlandırılan bu Bitcoin klonu inanılmaz bir pazar esnekliği ve fiyat ataleti gösterdi. 84 milyon koini bulunan Litecoin, Bitcoin’den dört kat daha hızlı ve dört kat fazla arza sahip. Başka bir deyişle, Bitcoin, altınsa Litecoin gümüştür.

Bu sırada, Litecoin Vakfı ortağı TokenPay Swiss AG, Almanya’nın WEG Bankası ile olan ortaklığını açıkladı. Bu, merkezi olmayan ve kendi kendini doğrulayan ödeme platformunun bankanın % 9,9’unu satın aldığını görüyor. Bankanın diğer yüzde 90’ı için mecburi yasal düzenleme onayı alınması bekleniyor.

Litecoin’in gelecekteki planlarının nasıl olacağına bakılmaksızın bu Bitcoin klonu, abisi nereye giderse gitsin onun ayak izlerini takip edecektir.

EOS (EOS)

EOS, “Ethereum Killer” olduğunu iddia edebilir, ancak oldukça oynak bir 2018 geçiriyor. Ana şebekesinin piyasaya sürülmesinden önce tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru yükselen ve sonradan belki de mantıklı olmayan sebeplerle büyük bir çöküşe geçmiştir.

Eski söylem, başkaları korku dolu olduğunda satın almanız gerektiğini söyler. Pek çoğu, şu anda EOS’tan korkuyor. Platformun lansmanı, CTO Dan Larimer’in projenin anayasasını hurdaya çıkarmaya ve sıfırdan başlamayı önermesiyle başlayan merkezileşme endişeleri sebebiyle en hafif söylemle sıkıntılıydı.

Kaygılandırıcı lansmanın dışında, rakip akıllı sözleşme platformları gelecekte Ethereum’a kesinlikle meydan okuyacak ve EOS buna liderlik yapan koin konumunda olacak.

NEO (NEO)

NEO genellikle “Çin Ethereumu” olarak anılır, ancak aslında bundan çok daha fazlasıdır. EToro analizinde de belirttiği gibi, NEO, Asya kripto-para topluluğunun güçlü ortaklığına ve desteğine sahiptir  ve önümüzdeki birkaç yıl içinde dünyanın en büyük “akıllı ekonomisi” olma hedefiyle, kripto-varlık alanındaki en ümit verici para birimlerinden biridir.

Weiss Ratings tarafından son derece saygı duyulan projenin üzerinde uğraştığı büyük hedeflerle ve sağlam temellerle, şu anki değeri sebebiyle NEO’yu görmezden gelmek aptalca kabul edilebilir. Ek olarak, platformun doğduğu ülke Çin’de çok az rekabet var.

Cardano (ADA)

Cardano, ADA kripto parası için blok zincir yürüten, temelde dağıtılmış hesaplama platformudur.

Charles Hoskinson’ın düşün çocuğu, son zamanlarda Bithumb ve Huobi’de listelelendi ve dünyayı blok zincir ve dijital para birimi aracılığıyla devrime sokacak yüce planlara sahip. Cardano ATM’leri, kripto paranın daha da benimsendiğini sergilercesine dünyanın birçok noktasında açılmaya başladı.

Diğer altkoinlerden farklı olarak, projenin altında yatan temel araştırmalar ve üretimin genişlemesindeki detaylara gösterilen dikkat, diğerleri sadece boş vaatler sunuyorken, bu durum Cardano’yu başarılı bir konuma getiriyor.

Ticaret açısından bakıldığında, Cardano, bu kadar güçlü temelleri sayesinde ve yatırım portföyüne nispeten düşük riskli, yüksek kazançlı bir ek olarak düşünülebilir.

 

 

Kaynak: