Poloniex’ten Resmi Mobil Uygulama

ABD merkezli kripto para borsası platformu Poloniex, mobil kullanıcılar için bir ticaret uygulaması piyasaya sürdü. Bu Poloniex’in ilk resmi mobil uygulaması ve Android ve iOS’ta işletim sistemlerinde mevcuttur.

Poloniex Cep Telefonunda

Poloniex, Goldman Sachs tarafından desteklenen bir finans şirketi olan Circle’a aittir. Circle’ın bloğunda yapılan bir duyuruya göre, bu, hem Android Play Store’da hem de iOS App Store’daki tek resmi olarak desteklenen Poloniex uygulaması olacak.

Bu durum, onu üçüncü parti geliştiriciler tarafından geçmişte yayınlanan çeşitli Poloniex “destek” uygulamalarından farklı kılıyor. Bu bağımsız uygulamalarından bazıları tüccarlar için gerekli özellikler içermesi nedeniyle biraz ilgi kazanmıştır.

Bu uygulama ile Poloniex, insanlara platformlar arasındaki en iyi deneyimi sunmak istediğini söyledi. Kullanıcılar, tüm pazarlardaki gerçek zamanlı değişimlere, farklı zaman aralıklarındaki grafiklere, belirli koinleri yönetme seçeneğine ve fiyat değişiklikleri için uyarılar oluşturma gibi bir dizi ticari uygulama özelliklerine erişebilecek.

Buna ek olarak, uygulamanın iOS sürümünde şimdiden ticaret yapılmaya başlandı.

Uygulamanın kullanıcılarının, mobil cihazlarında işlem yapmaları için masaüstü sitesinde bir API anahtarı oluşturmaları gerekiyor. Bunu nasıl ayarlayacağınız ile ilgili talimatlar uygulamada anlatılmakta.

Bir Değişimin Serisinin Yeni Halkası

Resmi bir mobil uygulamanın yayınlanması, gerçi geçtiğimiz bir yıl boyunca ki tek değişiklik olsa da, Boston merkezli borsa için dikkate değer bir dönüm noktası.

2018 başlarında 400 milyon dolarlık bir devir alma yoluyla yatırım bankacılığının deviyle birleşen platformda bir şeylerin değiştiği belli oluyor.

Poloniex’te daha fazla değişiklik olacak gibi görünüyor ve yeni başlatılan bu mobil uygulama bunu doğruluyor. Kullanıcılar daha önce, geliştirilmiş bir mobil doğrulama sürecini taahhüt etmişlerdi. Hesap sahipleri için hepsinin olumlu bir adım olup olmayacağı görülecektir.

 

 

Kaynak: