Binance Coin Emin Adımlarla İlerliyor Gibi

Şu anda önemli bir düşüş trendi olmamasına rağmen, işlerin planlana göre gitmediğine dair ipuçları var. Bu duruma, %4lük bir artış gösteren Binance Coin dahil değil.

Binance Coin Fiyatı Yükseliyor

Binance için oldukça ilginç bir yıl oldu. Sadece şirket dünyanın en büyük kripto ticaret platformu olmakla kalmadı, aynı zamanda Malta’da da dükkan kurdu. Ek olarak, Uganda’da bazı insani yardımlarla uğraşılıyor. Tüm bunlar dahlinde, olumsuz momentuma rağmen, Binance Coin yükselmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz 24 saat içinde Binance Coin fiyatı% 4’ün üzerinde arttı. Bu, özellikle büyük koinlerin çoğu değer kaybederken ya da yan ticaret momentumunda sıkışırken, oldukça şaşırtıcıdır.

Beklendiği gibi, bu kazançlar da Bitcoin ve Ethereum üzerinde artışların sonucudur. Binance Coin, Bitcoin’e göre% 4.31, Ethereum üzerinden% 3.35’lik bir artış sergiledi ki bu çok etkileyici bir durum. Belki sadece geçici bir durum olsa da, en büyük iki koinin momentumuna kapılmadan ilerleyen nadir koinlerden biri olduğunu gösterdi.

Diğer kripto para birimlerine benzer şekilde Binance Coin, etkileyici bir hacimle işlem görmüyor. 64 milyon dolarlık ticaretin hacmi kötü olmasa da, bu aşamada etkileyici olmaktan da uzaktır. Öyle yada böyle bu işlem hacmi zaman içinde artacaktır.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde,  USDT, BTC ve ETH ticareti şu anda çok popüler. Aynı zamanda, 24 saatte 1 milyon doların üzerinde üretim yapan bu paralar,  2018in 2. çeyreğinde kripto paraların gidişatını etkileyecek olanlardır.

Bu mevcut momentum göz önüne alındığında, Binance Coin fiyatının önümüzdeki saatlerde 15 $ ‘a ulaşması muhtemeldir. Bu fiyat seviyesinin korunması neredeyse imkânsız olsa da, piyasalarda çok fazla baskı olduğundan, sonucunda iyi bir sonuç gelmeyecek gibi görünüyor. Aynı zamanda, bu, kripto paralar için, gidişatın terse döneceği an da olabilir.

 

 

Kaynak: