Poloniex’de Kimlik Doğrulama Güncellemesi Sonrası Donmalar Yaşanıyor

Kripto para borsası Poloniex kullanıcıları, zorunlu yeni kimlik doğrulama prosedürlerini tamamladıktan hesap donması ile ilgili şikayette bulundular.

Sosyal medyadaki hesap sahipleri, kimliklerini doğruladıktan sonra, işlem yapmaya devam edebileceklerine dair bir bildirim aldıklarını, ancak daha önce işlev görebilen hesaplarının engellendiğini iddia ediyorlar.

Poloniex’in özel olarak onaylamadığı sorun, kullanıcılara, kimliklerini, hesaplarıyla ilişkilendirmelerini talep edilmesi ile aynı gün başladı.

Bildiride,

Poloniex profil sayfası aracılığıyla, geçmişte tam kimlik bilgisi sağlamayan tüm Poloniex müşterilerine soruyoruz.

Bu sayfa, hesabınızı doğrulamak için hangi bilgilerin gerekli olduğu konusunda açık talimatlar sunmaktadır. Bu bilgileri gönderdiğiniz anda, doğrulamak ve hesabınız için gönderi ve işlemleri yeniden etkinleştirmek için gerekli adımları atacağız.

Poloniex’in Twitter hesabında bir mesaj ile basın bülteni linki paylaşıldı.

Bazılarınızda, yakın zamanlı giriş ve kimlik doğrulama güncellemelerimizle ilgili sorular oluştu. Temin ederiz ki yatırımlarınız güvende ve lütfen ürün güncellemelerimiz için daha fazla bilgiyi bir dahaki adımda görün; https://www.poloniex.com/press-releases/2018.05.27-Customer-Onboarding-and-Identity-Verification/

Dondurulmuş hesaplar, doğrulama işlemini gerçekleştiren birçok kullanıcıyı etkiliyor gibi görünüyor.

Şubat ayında Poloniex, Goldman Sachs destekli Circle’a 400 milyon dolarlık bir anlaşma ile satıldı. Yayın zamanı itibariyle Poloniex, Coinmarketcap verilerine göre, ticaret hacmine olarak dünyanın en büyük 25 borsası.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: