Avrupa Blok Zincir Endüstrisi Liderleri İçin Oylama

28-29 Mayıs’ta Berlin’de gerçekleşecek BlockShow Europe 2018 konferansından önce Blockchain Endüstrisinin en önde gelen kadınlarını ve şirketlerini seçmek için BlockShow’da yer alan anket oylamaya açıldı. Anketler, teknolojinin güvenliğini, anonimliğini ve şeffaflığını artıran çevrimiçi oylama aracı olan blok zincir tabanlı uygulama Polys’i kullanarak yürütülecek.

BlockShow destekçileri, yeni fikirler, altyapı ve araç oluşturma ya da iş zekası gibi dallarda Avrupa blok zincir alanına en büyük etkiyi yarattıklarını düşündükleri kadınlara ve şirketlere oy verebilirler.

AB blok zincir alanındaki teknolojiyi ileriye götürmede öncü olan, bağımsız veya diğer endüstri liderleri ile işbirliği yapan etkili kadınlar, BlokShow tarafından seçilerek listelendi. Oy verenler listeyi kendi adaylarını yazarak arttırabilirler.

AB-tescilli blok zincir şirketleri için nihai liste, piyasa değeri, uzman yorumları ve sosyal medya faaliyetlerine göre seçilmiştir, ancak seçmenler yukarıda belirtildiği gibi kendi AB merkezli şirketlerini de aday gösterebilirler.

Oylama herkese açıktır ve kazananlar konferans sırasında açıklanacaktır. Adayların tam listesini görmek ve oy vermek için, BlockShow’un derecelendirme sayfasını ziyaret edin.

BlockShow 2018, 3.000’den fazla katılımcı ve 150’den fazla projenin yanı sıra 80’den fazla uluslararası tanınmış konuşmacılar ve bankalardan, kurumlardan ve çeşitli küresel endüstrilerden uzmanları bir araya toplayacak.

Konferans, IoT, AI, Cybersecurity, ve daha birçok alanda yeni blok zincir girişimlerinin önemli derecede güçlü potansiyelleri hakkında bilgiler sunacak. Merkez Bankası ve AB hükümet temsilcileri de kendi alanlarında teknolojiyi uygulama deneyimlerini paylaşmak için katılacaklar.

 

Kaynak: