Reddit’in Kurucularından Alexis Ohanian’dan ETH Tahmini

Reddit’in kurucularından Alexis Ohanian Fortune.com haberinde Ethereum için yıl sonu tahmini verdi. Ohanian Ethereum’un 2018 sonuna kadar 15.000 dolar seviyesine çıkacağını öngördüğünü belirtti.

Şu anda bir risk sermayesi grubu olan Initialized Capital’de çalışmakta olan Ohanian röportajında, Ethereum üzerine sıkı bir çalışma olduğunu belirtti.

Sene sonunda Bitcoin 20.000 dolarda olacak ve Ethereum 15.000 dolarda olacak. Harika, artık insanlar bana yanıldığımı söyleyebilirler.

Ohanian’ın tahminleri doğrulanabilir duruyor çünkü Bitcoin geçtiğimiz senenin en yüksek değerini toparlamaya çalışırken şu anda 340 milyar dolar seviyesinde lakin ETH piyasa değeri 67 milyar dolar seviyesinden neredeyse 2.,5 trilyon dolar seviyesine geldi.

Ohanian’ın firması Initialized Capital’in önemli borsalardan olan Coinbase’e yatırım yaptığı 250 milyon dolardan fazla kıymeti var. Ayrıca Ohanian, blok zincirin istenilen seviyeye gelmesi için bir iki senesi daha olduğunu belirtti.

Bu yıl blok zincir yılı. Bir çoğu da yapay zeka ve makine öğrenmesinde olduğu gibi gaz ya da saçmalık. Gerçekten hayati olan protokol seviyesinin, yazılımla ilgili temek yapının ve blok zincirin gelişmesini görmemiz için önümüzdeki sene ya da iki sene sonrasında çıkacak çok beklediğimiz Web 3.0 görmemiz gerekecek. Bence bu tarz şeyler daha farklı ve daha iyi bir internet oluşturmamızı sağlayacak etmenler.

Ohanian 2006 yılında Reddit’i tam belli olmayan 10 milyon ile 20 milyon dolar arasında bir fiyata Conde Nast isminde bir yayın evine satmıştı.

 

 

Kaynak: