Ülkemizde Girilmesi Yasak Site, Verge (XVG) İle Anlaştı

Ülkemizde girilmesi yasaklı siteler arasında bulunan Pornhub, kripto para dünyasına adım attı. Bir süredir heyecanı arttırmak adına Verge’nin “gizli ortağımız” diye bahsettiği ortağın porno devi Pornhub olduğu açıklandı.

Açıklama öncesi alımlarla yükselen değeri açıklama sonrası düşüşe başladı. Söylentiyle alım yapanlar, haberin çıkması ile kar amaçlı satımlara başlayınca, belirli bir düşüş yaşayan Verge, haberin yayımlandığı an itibari ile 0.07 dolar seviyesinde seyrediyor.

Pornhub başkan yardımcısı Corey Price,  bu gelişmenin sadece yetişkin eğlence sektörü için değil tüm kripto dünyası için heyecan verici bir haber olduğunu belirtirken ekledi.

Tarih bize yetişkin eğlence sektörünün yenilikçi teknolojilerin kabullenilmesinde büyük rol oynadığını ispat ediyor. Biz bunları VHS, Beta max, kredi kartı ödemeleri ve yakın zamandaki VR gözlük teknolojisinde bizzat gördük. Biz, yakın zamanda kripto ve blok zincirin geniş bir alana yayılmasını bekliyoruz.

 

Dünya farklı bir evreye doğru adım atarken biz yasaklarımızla nereye varacağımızı zannediyoruz bilemiyorum. Gittikçe küçülen dünyada yazılım, blok zincir gibi teknolojileri geç kalmadan yakalamamız gerektiği ortada ve korkmamız için hiç bir sebep olmadığı da aşikar. Umarım yakın zaman içinde Wikipedia vb yasaklı sitelerin yasakları kalkar, insanlarımıza düşünsel süzgecin önemi anlatılır ve bilinç aşılanır.